Ve čtvrtek 14. března 2024 se naše společnost Dataflex Security, s.r.o. zúčastnila KARAT Konference 2024, tedy setkání uživatelů informačního systému KARAT, a to v kongresovém centru brněnského hotelu International. Letos, jako i po řadu předešlých let, jsme byli v roli konzultanta a vystavovatele koncových zařízení pro sběr, skenovaní a zpracování dat.

Karat Software a.s. je největším poskytovatelem specializovaných ERP systémů zejména pro oblast průmyslu a služeb a nabízí svým uživatelům celou řadu aplikací, včetně mobilních klientů. Nezbytným předpokladem pro dosažení očekávaných výsledků je efektivní spárování s ideálními koncovými zařízeními tohoto typu.  

Letos jsme tradičně představili čtečky značky POINT MOBILE, jejichž je Karat Software největším odběratelem v segmentu aplikačních partnerů pro Českou republiku. Dále jsme ukázali terminály a specializované odolné tablety pro zpracování čárových kódů (EAN, QR, RFID). Novinkou byly ukázky vybraných typů průmyslových PC ALL IN ONE (AIO) - dotykových PC „industry“ panelů, které jsme se společností KARAT již v loňském roce realizovali do vybraných projektů z oblasti průmyslových řešení. Díky vysoce univerzálním možnostem jejich provozování v náročnějším prostředí v kombinaci s příznivou cenou, byl o tato zařízení mezi účastníky konference značný zájem. Očekáváme tedy celou řadu dalších KARAT realizací v oblasti ERP/průmyslových aplikací a řešení.

Závěrem chceme poděkovat organizátorům konference za tradičně skvělou atmosféru celé akce a možnost přestavit naše produkty téměř 400 uživatelům softwaru KARAT.

Již nyní se těšíme na příští ročník této akce i další společné aktivity!