7. dubna se uskutečnilo po víceleté „Covid pauze“ opět tradiční setkání uživatelů informačního systému KARAT SW – naživo“.

Partnerem KARAT Konference 2022 v oblasti koncových zařízení pro aplikaci zejména mobilních klientů, byla (dá se říci již tradičně) naše společnost DATAFLEX Security s.r.o.

Zákazníci a uživatelé se zde opět mohli seznámit s nejnovějšími produkty pro identifikaci, sběr a zpracování dat od renomovaných světových výrobců POINT MOBILE a UROVO, jejichž distributorem pro ČR a SR je naše společnost.

Největší konzultačně – informativní nápor zájemců probíhal u modelů cenově dostupné řady PM6x, aktuálně ve verzi PM67.  Ta je nástupcem mimořádně úspěšného a ke KARAT klientům masivně uplatňovaného modelu PM66. Pro nás zajímavý byl i frekventovaný zájem o TOP Class terminály řady PM451, což je v dané kategorii naprostá světová špička.

V oblasti tabletů průmyslové třídy zaujal nejvíce model UROVO P8100 ve velikosti 10“,  zejména svojí ergonomií, odolností, vahou, výkonem i příznivou cenou.

Setkání bylo velmi příjemné po stránce uživatelské, odborné i lidské. Nás těšily zejména vysoce pozitivní referenční zkušenosti uživatelů našich produktů s jejich kvalitou a bezporuchovostí.

Vzhledem k událostem posledních let jsme čekali jistý útlum zájmu obecně o celý segment, nicméně opak byl pravdou.

Děkujeme tímto rovněž organizátorům – společnosti KARAT SW, že jsme s nimi opět mohli prezentovat KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ a to velmi příjemnou odborně - lidskou cestou.

Z této akce si tedy odnášíme pozitivní zážitek i závazek být nadále co nejblíže všem zájemcům o technologický segment produktů pro identifikaci, sběr a zpracování dat.

Na shledanou .. příště.

KPS_8834_vyber%201
KPS_8949_vyber